17 marca 2015

FCBotiga - megastore FC Barcelona

     Wpis ten będzie raczej dla miłośników piłki nożnej a konkretnie miłośników klubu FC Barcelona. Jednak nie będzie on dotyczył samej drużyny a mega sklepu FCBotiga.     FCBotiga jest nazwą oficjalnego sklepu klubu FC Barcelona, 1500m2 powierzchni sklepowej rozłożonej na dwa piętra i znajduję się on w Camp Nou. Znaleźć tutaj można oficjalne produkty z logiem FC Barcelona każdego rodzaju. Od koszulek, przez odzież codzienną, perfumy, po zabawki dla dzieci, znajdziemy również akcesoria domowe a nawet miskę dla psa. Jeśli zdecydujemy się na kupno koszulki meczowej można za dodatkową opłatą nadrukować na niej numer i własny napis, to samo tyczy się również obuwia.
     Tuż przy wejściu znajdują się regały w klubowych barwach oraz odgłosy Camp Nou rozbrzmiewające z głośników. Jednymi z ostatnich nowości są produkty związane z innymi sekcjami klubu, koszykówka, piłka ręczna, hokej na wrotkach czy fustal. Sklep robi mega wrażenie, nie tylko swoim wyglądem ale również samą zawartością, dostępność produktów jest nie do zliczenia, każdy z nas może wybrać coś dla siebie. Fanatycy FC Barcelona na pewno nie poczują się zawiedzeni.
     Oficjalne sklepy FC Barcelona znajdują się również w kilku hiszpańskich miastach.

Barcelona:
FCBotiga Sagrada Familia
FCBotiga Centre Comercial Maremagnum
FCBotiga Rona Universitat, Placa Catalunya
FCBotiga Jume I n18
FCBotiga Lotnisko El-Prat terminal T1 I T2
FCBotiga Stacja kolejowa Sants

Lloret de mar:
FCBotiga Passeig Maritim

Castell-Platja d’Aro:
FCBotiga. Av Cavall Bernat 4

Las Palmas:
FCBotiga Commercial Las Arenas

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście to raczej post dla mojego męża;) Ale powiem szczerze, że ja tak bardzo lubię Barcelonę, że z miłą chęcią przeczytam wszystko co jej dotyczy.
  Przywiozłabym mojemu Leosiowi michę:)
  Fajne fotki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jadąc do Barcelony obowiązkowo dla naszych panów małych i dużych trzeba przywieźć jakąś pamiątkę związaną klubem FC Barcelona

  OdpowiedzUsuń
 3. Z własnego doświadczenia wiem, że można stracić głowę, no i kasę też :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie jestem jakimś fanem piłki nożnej. Przyznam jednak, że odwiedzając FC Barcelona Shop, nie mogłem się napatrzeć na ten cały asortyment. Było nawet wiele rzeczy, które bym sobie kupił :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...