16 lipca 2014

'Czy hamburger może być dobry? - Bobby Burger'

     Czy hamburger może być dobry? To jest dobre pytanie. Wiadomo, że hamburger kojarzy się z szybkim jedzeniem, nie zawsze dobrze wyglądającym i dosyć kalorycznym. Na rynku możemy znaleźć mnóstwo restauracji, budek i tego typu lokali, które oferują właśnie takie potrawy. Muszę przyznać, że w większości hamburgery są po prostu niedobre. Jak nie mięso bardzo niskiej jakości to gumowa bułka, która przeżyła bliskie spotkanie z mikrofalą. Bułka trzy razy większa od kotleta bądź we wnętrzu znajdziemy jeden plasterek pomidora i nie zawsze smaczny sos wylewający się wręcz z każdej strony bądź praktycznie jego brak. Nie brzmi to świetnie, ale zapewne zauważyliście, że właśnie tak jest. Często jakość, smak, wygląd bądź wielkość nie jest w ogóle adekwatna do ceny.

     Więc nasuwa się pytanie, gdzie szukać smacznego hamburgera?... Udało nam się znaleźć takie miejsce gdzie tak proste danie potrafi pozytywnie zaskoczyć i wspaniale smakować.

     Bobby Burger, tak właśnie nazywa się nie tak dawno powstała sieć. Słyszeliśmy sporo pozytywnych opinii na temat tego lokalu i spędzając weekend w Warszawie spotkaliśmy Bobby’ego, i tym sposobem wylądowaliśmy w jego wnętrzu J

     Wybór burgerów jest dość spory poprzez klasycznego, z kurczakiem, z serem, serem i bekonem jak i wegetariański. Bardzo głodni mogą zamówić podwójną porcję.

    My spróbowaliśmy burgera z kurczakiem oraz frytki a do zestawu na zagrychę dostaliśmy kawałek arbuza J
Ten niepozornie wyglądający burger, jak już wspomniałem wcześniej, potrafi zaskoczyć. Największym zaskoczeniem było mięso kurczaka oraz bułka.
Bułka nie miała okazji spotkać się z mikrofalą i tutaj od razu wielki plus, bardzo fajnie przypieczona i chrupiąca. Kurczak, można było wyczuć, że jest to prawdziwe mięso z kurczaka a nieprzemielone kilkanaście razy mięso niewiadomego pochodzenia widniejące pod nazwą ‘kurczak’, miękki, super przypieczony i soczysty. Pierś godna polecenia. Całą smaczną kompozycję podbijały jeszcze znajdujące się w nim warzywa.

    Na pytanie, czy hamburger może być dobry?... My możemy odpowiedzieć, że zdecydowanie tak. Jak na razie jeden z najlepszych, z jakim mieliśmy do czynienia.
Miejmy nadzieję, że Bobby Burger rozwinie swoją sieć, jak na razie można go spotkać tylko w Warszawie i Krakowie.

Polecamy :)


6 komentarzy:

 1. Chroń nas Panie od mikrofali :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bobby Burger, czy to nie jest lokal w którym pracowali Warsaw Shore? :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Zależy co rozumiemy przez dobry :) W sensie smaczny (no ba!) czy zdrowy (ekhem). Jak dla mnie przykładowo imprezy dla firm nie obędą się bez burgera :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe frytki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekhm, bardziej trafna nazwa dla tego, niby w pełni, niezależnego bloga powinna brzmieć - moje podróże śladami i opiniami Magdy G. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też się zgadzam... dobry hamburger nie jest zły :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...